Info statiuni

ski5

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › Oferta ski in no.3 Austria' s Top Resorts
Oferta ski in no.3 Austria' s Top Resorts

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Speedemon
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 5 Octombrie 2008 11:31

ScriereTrimis: Sun Oct 05, 2008 11:43 am    Titlul subiectului: Oferta ski in no.3 Austria' s Top Resorts Răspunde cu citat (quote)

Eu impreuna cu un prieten vrem sa mergem in austria la ski in jurul perioadei de 14 februarie, numai ca am intampinat o problema........nu prea mai avem cu cine merge asa ca va intreb pe voi (fetele au prioritate :P) daca v-ar interesa o asemenea excursie.(daca se poate sa imi dati un raspuns pana maxim la sfarsitul lunii octombrie) In ceea ce priveste pretul este aproximativ 400-450 euro cu totul si anume cazare 7 nopti,skipass 6 zile si drumul dus intors(apropo care mai aveti inca o masina).Cazare ne-am gandit sa fie la pensiuni in apartamente de 5-6 persoane, iar statiunea in sine se numeste Hintertuxer Gletscher si se afla in zona Zillertal cu peste 220km skiabili. Va rog sa va ganditi si sa imi dati un raspuns daca sunteti interesati
Sus
Vezi profilul utilizatorului
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons