Info statiuni

ski5

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › Ski in februarie sau martie
Ski in februarie sau martie

Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Minos
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Marti, 21 Decembrie 2010 15:36

ScriereTrimis: Tue Dec 21, 2010 4:53 pm    Titlul subiectului: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Salut! As vrea sa merg la ski la sfarsitul lui februarie sau inceputul lui martie, dar din pacate majoritatea prietenilor mei nu dau semne favorabile...
Statiunile tinta ar fi Ischgl sau Solden..

Daca e cineva interesat, sau daca are alte propuneri, locuri libere etc., il rog sa dea un semn.

Va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului
vgaby
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 26 Decembrie 2010 7:56

ScriereTrimis: Sun Dec 26, 2010 9:05 am    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

salut,si eu am aceleasi preferinte ca si tine, sunt din Cluj si imi convine si data si statiunile.Tel 0729990723-Gabi
Sus
alex4011
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Decembrie 2010 12:9

ScriereTrimis: Wed Dec 29, 2010 1:50 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

SALUT,
si eu am aceleasi preferinte ca si voi ,dar nu am cu cine sa merg.
eu sunt din brasov.daca mergeti dati-mi si mie de stire .MA INTERESEAZA
Sus
vgaby
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Wed Dec 29, 2010 8:37 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Am studiat ofertele de cazare pt Soelden.Pana in 11.03 preturile la cazare sunt destul de mari.Variante sunt inlocalitatile de pe vale,cam la 10 km de Soelden.Pt perioada 12.03-19.03 sunt ap cu 2 dormitoare pret total cu taxe si curatenie inclus:415-450 euro/4 pers.Acelasi pret il mai gasesti si intre 22-29.01.2011.Adresa mea de mail:g4aby@yahoo.com.Va rog sa va da-ti si voi date de contact,pt a vorbi direct,caci ofertele bune dispar repede.La isghl nu m-am uitat
Sus
vgaby
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Fri Dec 31, 2010 8:28 am    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

alex4011 wrote:
SALUT,
si eu am aceleasi preferinte ca si voi ,dar nu am cu cine sa merg.
eu sunt din brasov.daca mergeti dati-mi si mie de stire .MA INTERESEAZA
. Ne-am strans 3 pers,perioada ar fi 22-29.01, Soelden,da un semn de viata:mail, telefon pt a lua o hotarare.Tel meu:0729990723-Gabi
Sus
alex4011
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Decembrie 2010 12:9

ScriereTrimis: Fri Dec 31, 2010 8:54 am    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

SALUT,
Mi-ar placere sa merg cu voi in ianuarie,dar din pacate nu pot ptr.ca am mult de lucru si nu pot pleca de la job decat la sfarsitul lui februarie -inceput de martie.
Imi pare sincer rau ca nu pot veni in aceasta perioada.
VA DORESC TIMP FAIN SI DISTRACTIE LA MAX.
Sus
Minos
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Sat Jan 01, 2011 5:55 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

eu la sfarsitul lui ianuarie nu pot, vgaby te-ai hotarat deja pentru perioada asta?
Sus
vgaby
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Sun Jan 02, 2011 7:48 am    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Minos wrote:
eu la sfarsitul lui ianuarie nu pot, vgaby te-ai hotarat deja pentru perioada asta?
Salut, nu e nimic batut in cuie,variante ar ma fi din 12 .03 la preturi rezonabile,Dar nu stiu pt atunci daca mai pot conta pe cei 2 coechipieri de acum si nu am nici masina.Tu de unde esti , ai masina disponibila la un asemenea drum?
Sus
Minos
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Sun Jan 02, 2011 9:11 am    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

eu sunt din bucuresti, masina disponibila as avea, oamenii sunt problema si nu vreau sa ma grabesc sa fac rezervare pana nu am confirmari sigure.
Sus
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 6:54

ScriereTrimis: Sun Jan 02, 2011 11:30 am    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Draga Taure(din Minos),
Propun(desi e vorba aci de Austria) sa mergem in februarie in Italia. Am tot auzit ca acolo ar fi partii mai faine, iar cazarea mai ieftina. Am un Hyundai Tucson cu portbagaj suplimentar , iar 4 persoane ar putea calatori confortabil. Daca e sa fie Austria sa ne orientam spre Sankt Anton sau Solden unde ar fi <crema>. Ce Zici?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
Minos
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Sun Jan 02, 2011 2:08 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

eu in principiu as vrea in austria, dar daca calculele cu Italia ar da mai bine.. dc nu?insa trebuie oameni pt oricare dintre destinatii. tu mai ai pe cineva pt asta?
Sus
Minos
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Sun Jan 02, 2011 2:13 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

alex4011 wrote:
SALUT,
Mi-ar placere sa merg cu voi in ianuarie,dar din pacate nu pot ptr.ca am mult de lucru si nu pot pleca de la job decat la sfarsitul lui februarie -inceput de martie.
Imi pare sincer rau ca nu pot veni in aceasta perioada.
VA DORESC TIMP FAIN SI DISTRACTIE LA MAX.

dar la sf. lui feb- inceput de martie poti veni sigur?
Sus
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 6:54

ScriereTrimis: Sun Jan 02, 2011 7:52 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

as incepe un sondaj printre amicii din zona, dar, rog frumos, fa tu calculele si rezervarea, ca nu prea am nici timp si nici experienta. in rest, ne sincronizam la tel 0744513555, genu vexler, suceava . dar, trimite mai intii un sms de prezentare, sa nu ma sparii, taure
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
danila
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Decembrie 2010 9:4

ScriereTrimis: Thu Jan 06, 2011 7:58 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

salut,merg in 29.01.2011AUSTRIA-ISCHGL Ochi rotitori ma poti gasi victor_danila @ yahoo.com
Sus
clauss
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 2 Februarie 2011 12:1

ScriereTrimis: Wed Feb 02, 2011 1:18 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Salut!
Cum a ramas? Merge cineva in Austria la sfarsitul lui februarie?
Ma intereseaza si pe mine.
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons