Info statiuni

ski6

Skimania Gothaer
Forum › Despre portal › Sugestii, pareri pro sau contra › bansko, bulgaria
bansko, bulgaria

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Sugestii, pareri pro sau contra
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
carolina.davidescu
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 23 Noiembrie 2009 17:52

ScriereTrimis: Mon Nov 23, 2009 8:57 pm    Titlul subiectului: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

ati vost? cum este? partii, instalatii.... ???
Sus
Vezi profilul utilizatorului
carolina.davidescu
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Mon Nov 23, 2009 8:58 pm    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

aaaaaa...... adica... ati FFFFFFost!? asta am vrut sa intreb!
mama lui de fff! Şocat
Sus
bobeala
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 1 Ianuarie 1970 1:0

ScriereTrimis: Thu Nov 26, 2009 8:36 am    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

da...partiile sunt foarte bine intretinute se schiaza de la o altitudine de 2500 m si au 65 km de partii, instalatiile sunt moderne iar preturile sunt mai mici decat in Romania. Eu am zis ca daca adunam toate statiunile de pe valea prahovei si nu ajungem la nivelul celor din bansko. Chiar azi ma duc din nou pana acolo ca am niste treaba. Daca mai doresti amanunte pot sa ti le dau dupa data de 02.12 cand ma intorc.
Sus
carolina.davidescu
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Thu Nov 26, 2009 8:41 am    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

merci mult de informatii. ma tot intreb unde sa plec: la bansko sau la kaprun. hm....
Sus
bobeala
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Thu Nov 26, 2009 3:39 pm    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

mm...acum depinde si cati bani ai de cheltuit. Sincer nu am fost in kaprun si nu stiu cum e acolo, sa fac o comparatie dar am fost in austria pe ghetar la molltal ...si nu e diferenta mare intre ce am vazut acolo si ce au bulgarii.
Sus
bobeala
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Thu Dec 03, 2009 11:44 am    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

ai ales ceva? daca nu, am eu o oferta f buna in perioada 18-22.12 la bansko hotel de 4 * cu masa dimineata si seara, transport cu autocar inclus la pretul de 169 euro
Sus
carolina.davidescu
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Thu Dec 03, 2009 12:37 pm    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

Merci, merci!
O sa plec la Kaprun. In ianuarie.
Distractie placuta!
Sus
bobeala
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Fri Dec 04, 2009 12:40 pm    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

merci la fel
Sus
skipas
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 29 Noiembrie 2009 13:10

ScriereTrimis: Fri Dec 04, 2009 5:13 pm    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

sunt interesat si eu de o plecare la bansko in 18-22.12.09 ,la ce ora se pleaca , de unde ,cu ce autocar,etc,
Sus
skipas
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 29 Noiembrie 2009 13:10

ScriereTrimis: Fri Dec 04, 2009 5:16 pm    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

daca nu mai sunt locuri sunt interesat si de perioada 30.01-03.02.2010 asa cum a postat bobeala,poate mai da amannute asa cum a spus,ca se intoarce dupa 02.12.09 de la bansko ma intereeaz si o perioda mai lunga de7 zile la sfirsitul lui ianuarie.
Sus
bobeala
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Thu Dec 10, 2009 11:07 am    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

mai sunt locuri si pt plecarea din 18.12. Va fi un microbuz de 20 pers iar plecarea din Bucuresti este la ora 8.00. Daca te mai intereseaza te rog sa ma suni la 0731150577
Sus
straff
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Vineri, 11 Noiembrie 2011 6:42

ScriereTrimis: Fri Nov 11, 2011 7:44 am    Titlul subiectului: Re: bansko, bulgaria Răspunde cu citat (quote)

Transport Bucuresti – Bansko

Pret dus/intors: 80 EURO / persoana
Ofer reduceri in functie de numarul de personae, perioada, etc.

Transportul de efectueaza cu un microbuz de 9 locuri. Numarul minim de turisti pentru a se efectua transportul este de 6. In cazul nerealizarii numarului minim de turisti cursa se va anula cu maxim 15 zile inaintea efectuarii acesteia.

Detalii si rezervari pe mail la straff17 @ yahoo.com
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Sugestii, pareri pro sau contra Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons