Info statiuni

ski5

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Elvetia › Caut gasca pentru ski in Elvetia
Caut gasca pentru ski in Elvetia

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Elvetia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Vali__
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 8 Septembrie 2008 11:36

ScriereTrimis: Sun Nov 01, 2009 5:46 pm    Titlul subiectului: Caut gasca pentru ski in Elvetia Răspunde cu citat (quote)

Caut prieteni cu care sa merg la ski in Elvetia.
Nu conteaza perioada.
Vali
Sus
Vezi profilul utilizatorului
viviana
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 1 Ianuarie 1970 1:0

ScriereTrimis: Thu Nov 05, 2009 7:03 am    Titlul subiectului: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Răspunde cu citat (quote)

Vali__ wrote:
Caut prieteni cu care sa merg la ski in Elvetia.
Nu conteaza perioada.
Vali
buna ziua
eu plec in austria la ski cu 2 prieteni o saptamana la solden din 9.01.2010-16.01.2010 si apoi direct in elvetia pt inca o saptamana din 16 pana in 24.
Cazarea este la Samedan - ap. 4 persoane la 4 km de ST Moritz-. Costul de persoana este undeva la 16 euro pe noapte in Elvetia si 22 euro pe noapte in Austria cu mic dejun.
As mai avea un loc, poate 2 in masina.
Daca te intereseaza mai multe te rog sa ma contactezi la vivianafloca @ gmail.com sau vivianadeva @ yahoo.com pentru mai multe informatii.
Sus
f_loricica
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 10 Octombrie 2010 10:45

ScriereTrimis: Fri Oct 22, 2010 11:02 am    Titlul subiectului: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Răspunde cu citat (quote)

stiu ca e vechi mesajul de mai sus, dar m-ar interesa si pe mine niste recomandari pt ski in elvetia: locatie, pensiune/apartament, orice experienta pe care ati trait-o si vreti sa o impartasiti si celor care vor sa mearga. multumesc anticipat!
Sus
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 5:54

ScriereTrimis: Fri Oct 29, 2010 7:56 am    Titlul subiectului: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Răspunde cu citat (quote)

de ce elvetia fata de austria sau franta(unde am fost)? oricum, as merge si eu ,daca ma contactati,
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
ggrrigson
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 26 Decembrie 2011 9:30

ScriereTrimis: Mon Dec 26, 2011 9:33 am    Titlul subiectului: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Răspunde cu citat (quote)

Salut

As vrea sa merg candva in ian-feb 2012 in zona Zermatt pentru vreo saptamana. Daca e cineva interesat, sa dea un semn.

Dragos
Sus
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 5:54

ScriereTrimis: Mon Dec 26, 2011 10:29 am    Titlul subiectului: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Răspunde cu citat (quote)

@ggrrigson
Draga Dragos,

As fi disponibil pt Elvetia in februarie. Lasati un nr. tel si va sun. Genu
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
ggrrigson
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 26 Decembrie 2011 9:30

ScriereTrimis: Wed Dec 28, 2011 7:00 pm    Titlul subiectului: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Răspunde cu citat (quote)

0733688286, astept telefonul salvator Zâmbitor
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Elvetia Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons