Info statiuni

ski3

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Slovacia › Donovaly
Donovaly

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Slovacia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
energie07
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 1 Ianuarie 1970 1:0

ScriereTrimis: Tue Jan 22, 2008 6:08 pm    Titlul subiectului: Donovaly Răspunde cu citat (quote)

As vrea sa merg la ski in Donovaly. A skiat cineva acolo? Impresii pozitive/negative? A stat cineva la hotel Donovaly? Cum sunt serviciile/preturile?
Sus
Vezi profilul utilizatorului
andra
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Wed Jan 23, 2008 7:07 pm    Titlul subiectului: Re: Donovaly Răspunde cu citat (quote)

am fost, este OK, dar sa nu te astepti la calitatea partiilor din Italia sau Austria. Este aproape de orasul Banska Bistrita, in weekend devine cam aglomerat. Daca urci cu noul telescaun sus gasesti niste partii misto.
Nu cunosc hotelul, eu am stat in apartamente.
Sus
Iuliu
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Wed Jan 23, 2008 7:17 pm    Titlul subiectului: Re: Donovaly Răspunde cu citat (quote)

sal. energie07:
nici eu n-am fost la hotel donovaly, dar pot sa spun ca statiunea ii super!!!
noi de cate ori am fost (3), am stat la pensiunea limba, acela a fost ok
fiecare are 2* si n-am avut ce sa comentez, sunt 2* curate, desi pe hotel donovaly n-am vazut doar pe dinafara...
mai e un aquapark in apropiere, care merita de vizitat, daca vrei sa faci o zi de pauza :-))
I.
Sus
mita5000
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 20 August 2008 14:1

ScriereTrimis: Wed Aug 20, 2008 2:18 pm    Titlul subiectului: Re: Donovaly Răspunde cu citat (quote)

de ce nu pot face rezervari la hotel in slovacia?chiar toate ofertele au expirat?
Sus
EchipaSkimania
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 11 August 2008 20:3

ScriereTrimis: Thu Aug 21, 2008 10:01 am    Titlul subiectului: Re: Donovaly Răspunde cu citat (quote)

Stimate energie07,

In perioada de vara toata Echipa Skimania lucreaza la ofertele pentru sezonul de ski 2008-2009, respectiv ofertele de schi pentru Revelion 2008-2009.

Ofertele existente pe portalul Skimania (www.skimania.ro) - ca informatie - sunt valabile, insa din punct de vedere a preturilor si a posibilitatii de rezervare sunt inactive.

Deschiderea sezonului de schi 2008-2009 va fi anuntata tuturor Userilor din baza noastra de date prin Newsletter-ul Skimania. (aprox. a doua jumatate din luna septembrie)

Cu multumiri,

Echipa Skimania
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Slovacia Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons