Info statiuni

ski2

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › caut noi prieteni pentru ski
caut noi prieteni pentru ski

Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
sarojna
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 10 Decembrie 2008 11:40

ScriereTrimis: Sat Dec 13, 2008 1:37 pm    Titlul subiectului: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

Salut,
Dupa cum am mai spus in celelalt topic de vre-o 2-3 ani vreu sa plec la ski in austria. singura problema este ca nici sotia si nimeni din pritetenii nostri nu skiaza si nu vreu sa plec singur. din acestst motiv caut prieteni sau un grup cu care sa pot sa fac acesta calatorie de mult visata de mine. dac cineva este interesat contactati-ma la email. sarojna20 @ yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
ligy
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 15 Septembrie 2008 18:22

ScriereTrimis: Thu Jan 22, 2009 9:31 am    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

Ai gasit cu cine sa mergi si unde?
Daca nu am mai putea vorbi. LIGIA , cu respect
Sus
sarojna
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 10 Decembrie 2008 11:40

ScriereTrimis: Thu Jan 22, 2009 9:44 am    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

sigur ca putem vorbi
Sus
ligy
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Thu Jan 22, 2009 9:53 am    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

ti-am trimis un email , scuza-ma dar acum merg la spital, sint de garda. putem vorbi maine seara sau poimaimaine
Sus
ovimoro
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Marti, 3 Februarie 2009 18:44

ScriereTrimis: Tue Feb 03, 2009 7:07 pm    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

Si eu vreau sa merg la ski am un pont bun in zillertal kaltembach dar nu am cu cine perioada februarie 10 19 cam asa
Sus
Vezi profilul utilizatorului
ligy
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Feb 03, 2009 7:11 pm    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

ce inseamna pont bun? eu as merge in kaprun 120e /7 zile dar in 7 martie , doar cazare
Sus
ovimoro
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Feb 03, 2009 7:15 pm    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

pont bun inseamna Zâmbitor unde am stat anul trecut 20 euro cazarea pe zi mic dejun inclus la o pensiune draguta, skiul e in jur de 150 euro pe 5 zile de ski in toate statiunile din valea respectiva. Asta e un link cu toate partiile unde poti skia cu skipasul la care ma refer.
ski3.intermaps.com/zil...uell=Lifte
Sus
ligy
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Feb 03, 2009 7:19 pm    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

pontul e bun dar in februarie nu pot sa merg.
Sus
ovimoro
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Feb 03, 2009 7:24 pm    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

eu anul trecut am fost tot in perioada asta lume nu foarte multa numa bine cat sa te simti bine si sa nu stai mai mult de 1 minut la coada la telescaune, nu stiu cum e in alte statiuni dar transportul in toata harta care am postat-o mai sus e gratis cu minibus autobus sau tren daca esti turist si mergi la ski iar de la pensiunea unde am stat eu cu autobuzul din fata pensiunii faci in jur de 7 minute pana la baza partiei zona kaltembach
Sus
ligy
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Feb 03, 2009 7:29 pm    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

la ce pensiune ai stat?eu am fost in malnitz . am schiat pe ghetar, am avut o oferta f buna 90 euro/7 zile cazare in apart de 4 pers,dar nu mai este acea pensiune. Acum nu pot pleca decit in martie
Sus
ovimoro
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Feb 03, 2009 7:36 pm    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

Se chema ceva cu Gausthenthof sau ceva de genu nu mai stiu exact si nici nu am la mine numarul de telefon, dar eu am stat in camera gen pensiune cu baie proprie rustic din lemn si are camere pt 2 persoane sau 4 persoane nu multe vreo 4 sau 5 are e mai restrans asa. Cand am fost eu acolo au stat si niste fotbalisti din bundesliga, nu stiu exact cine erau dar erau veniti la ski acolo. In plus ei au si o miniferma langa si bei lapte natural de la vacile lor si oua proaspete e cuul asa stilul mie chiar mi-a placut. Au si ai mei pensiune de 4 stele in Bucovina si stiu cam ce inseamna turismul asta.
Sus
ligy
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Feb 03, 2009 7:40 pm    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

cred ca a fost frumos si mie imi place asa. iti las adresa de mes ligyus ,mai vb in alta zi,acum merg la somn.
Sus
kinga_e
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Marti, 5 Februarie 2008 15:41

ScriereTrimis: Mon Feb 16, 2009 7:37 am    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

Si eu caut prieteni pt ski de la sfarsitul lui februarie , inceputul lui martie
Sus
ligy
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Feb 17, 2009 3:35 am    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

Eu merg in 28 febr in rauris austria . daca vrei putem vorbi . adresa mea de mes ligyus pa Ide Zâmbitor Zâmbitor
Sus
kalindor
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 1 Ianuarie 1970 0:0

ScriereTrimis: Thu Feb 19, 2009 6:52 am    Titlul subiectului: Re: caut noi prieteni pentru ski Răspunde cu citat (quote)

Eu merg la Solden-Austria incepand cu 28 febr. Sunt singur. Am rezervare. M-ar interesa sa mai merg cu cineva.
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons