Info statiuni

ski2

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › vand skipass austria
vand skipass austria

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
raoul_demarco
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 14 Decembrie 2009 13:7

ScriereTrimis: Mon Dec 14, 2009 2:26 pm    Titlul subiectului: vand skipass austria Răspunde cu citat (quote)

salut!
vand skipass pt. ghetarul Stubai din austria.
passul e valabil o zi pana la sfarsitul anului 2011.
am fost acolo acum cateva saptamani si intr-o zi a fost furtuna pe munte deci n-am putut sa schiem.
ca urmare m-am ales cu acest pass.
pretul este de 30 eu.
posibil sa mai am 2 passuri de la amicii mei cu care am fost dk nu le-au dat inca.
pt mai multe info (si despre cazare, dk vreti) 0744 250 260
Sus
Vezi profilul utilizatorului
MIMINU
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 7 Decembrie 2009 17:36

ScriereTrimis: Mon Dec 14, 2009 4:43 pm    Titlul subiectului: Re: vand skipass austria Răspunde cu citat (quote)

ceva informatii despre cazare ? ce sugerati : cazare+schipass de la noi sau cazare la fata locului?

Vrem sa mergem pt prima oara si nu prea stim cum sa procedem, pe unde sa mergem (in ce statiune) etc

multumim anticipat pt sugestii
Sus
raoul_demarco
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Mon Dec 14, 2009 5:41 pm    Titlul subiectului: Re: vand skipass austria Răspunde cu citat (quote)

noi am rezervat vila cu cateva luni inainte la pretul de 17 eu pe cam.
comuna in care am stat se chema neustift (nu mai stiu cum ii zice la sat), era la 15 km de ghetar.
innsbruck este cam tot la 15 km.
eu am fost numai la stubai deci despre alte statiuni nu stiu ce sa-ti spun, dar vezi ca sunt pe forum multi care stiu.
am schiat de la 3330 m si a fost fenomenal, partiile sunt la standarde inalte.
poti sa cumperi skipass si online dk vrei. e 38 eu/zi sau alte combinatii de zile.
poti sa cauti cazare dk cand ajungi acolo in timpul zilei si stii si germana dar e mai sigur sa rezervi ceva inainte.
in skipass intra trasportul cu autobuzul din parcare pana la telecabina si binenteles ai acces nelimitat la toate instalatiile de transport.
programul e de la 9 pana la 16.30, fara nocturna.
dk mai vrei sa stii ceva ....
Sus
MIMINU
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 7 Decembrie 2009 17:36

ScriereTrimis: Mon Dec 14, 2009 5:49 pm    Titlul subiectului: Re: vand skipass austria Răspunde cu citat (quote)

17 euro camera??? super tare ! mai stii cumva denumirea ? si cum te-ai descurcat cu cei 15 km pana la partie ... cum i-ai parcurs? sau in pretul schipass-ului pe care l-ai achizitionat era inclus si acest transport? cam in cat timp ajungeai? of...multe intrebari dar vrem neaparat sa mergem (ne-am saturat de poiana ) si nu prea dispunem de multi banuti, suntem 4 adulti si 1 copil si vrem sa mergem in vacanta celui mic ( in februarie 1-8 ) asa ca orice fel de informatie pe care mai poti sa ne-o furnizezi va fi perfecta

multumesc Foarte fericit
Sus
raoul_demarco
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Mon Dec 14, 2009 7:04 pm    Titlul subiectului: Re: vand skipass austria Răspunde cu citat (quote)

era 17 eu atunci(poate pt ca facusem rezervarea cu mult timp inainte), acum nu stiu dk mai e tot atat. oricum noi am fost in esxtrasezon, zapada era numai pe ghetar.
vila se numeste Muller, dar acolo muller e cum e popescu aici deci f multe.
o sa incerc sa vb cu amicul meu care a facut rezervarea sa vad dk mai are datele de contact.
noi am mers cu masina pana la baza muntelui dar din ce am inteles poti lua busul care merge pana acolo tot in baza passului.
1-8 febr? vreti sa incepeti anul bine Zâmbitor
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons