Info statiuni

ski4

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › recrutez gasca pt ski
recrutez gasca pt ski

Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dudune
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 9 Noiembrie 2008 13:16

ScriereTrimis: Thu Oct 15, 2009 5:10 pm    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

Salut!
Domnle' e misto propunerea dar ar trebui sa ne punem de acord cu obiceiurile ca sa stim ca suntem pe aceiasi unda.
Eu de exemplu ma ofer sa iau si gratarul (s-o ardem langa partie) si daca luati aparatu am si niste CD-uri noi cu Salam si Guta ca sa alunece palinca.
Apropo cine ia fierbatoru' Răutacios sau foarte nervos
Sus
Vezi profilul utilizatorului
teamplus
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Marti, 23 Septembrie 2008 14:58

ScriereTrimis: Fri Oct 16, 2009 7:34 am    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

Apartamentul este compus din dormitor si un living cu bucatarie. Probabil canapeaua poate gazdui 2 pers.
O sa intreb daca te intereseaza.
Sus
Motz
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 15 Octombrie 2009 12:8

ScriereTrimis: Fri Oct 16, 2009 11:21 am    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

lush2peu wrote:
Salut, daca mai e loc sunt in gashca, la mine nu conteaza perioada shi nici locul pentru oricum n-am skiat decat in tara, astept raspuns...
Hai cu noi la Snow Explosion!
Evenimentul are loc intre 12-19 dcembrie in Austria, la Ossiach. Se sta o saptamana. Pretul este 289 euro avand incluse :cazarea (6 nopţi/7 zile), participarea gratuită la toate evenimentele organizate în complex, acces gratuit la saună şi piscină, plus un skipass de 5 zile pe pârtiile de pe Gerlitzen pentru toate cele 15 instalaţii de ski, acces la parcul de distracţie de pe pârtie, asigurare medicală, micul dejun şi cina (bufet deschis) pentru cele 7 zile. În plus, participanţii la Snow Explosion vor avea reduceri în cabanele de ski selecţionate, doar arătând brăţara cu logo-ul Snow Explosion. pentru mai multe detalii, id'ul meu de messenger este maridragoiu.
Sus
bobeala
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 1 Ianuarie 1970 2:0

ScriereTrimis: Sat Oct 17, 2009 6:26 am    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

Sal,
Vin cu o oferta concreta pentru statiunea Bansko. Plecare in perioada 09.12-13.12 sau 18-22.12 (la alegere), transport cu autocar 4*, hotel de 4* cu demipensiune, ne costa 189 euro/pers. Tel contact 0731150577 Bobi.
Sus
otto
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 28 Septembrie 2009 19:53

ScriereTrimis: Sun Oct 18, 2009 10:30 am    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua la toti,
ma inscriu si eu daca mai este loc.Nu conteaza perioada.
Sus
SKIVECTOR
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 22 Martie 2009 20:30

ScriereTrimis: Sun Oct 18, 2009 7:30 pm    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

teamplus wrote:
Apartamentul este compus din dormitor si un living cu bucatarie. Probabil canapeaua poate gazdui 2 pers.

OK!
HAI CA PANA LA SFARSITUL LUNII TREBUIE SA-MI GASESC DE REVELION!

MERCI!
Sus
teamplus
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Mon Oct 19, 2009 8:04 am    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

SKIVECTOR wrote:
teamplus wrote:

OK!

MERCI!

Gata, am trimis mail. Cand primesc raspuns te anunt. Daca da si vrei, iti dau contactul si gestionezi relatia. Asa cum spuneam pt 3 pers mi-au dat 80 euro/ noapte + 25 curatenia finala.
Adevarul e, ca deja greu mai gasesti la preturi omenesti.
Sus
Minunath
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 19 Octombrie 2009 8:48

ScriereTrimis: Mon Oct 19, 2009 9:16 am    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

Salut!
Eu am un grup ptr ski in austria la Scheffau - Wilder Kaiser in perioada 12 - 19.12. Cazare in apartamente de 4 persoane, pret pe apartament 600 EUR/7nopti. Optional sunt incluse si ore de ski pentru incepatori si avansati.
Asta e zona despre care vorbesc:

www.wilderkaiser.info/...ption.html
www.wilderkaiser.info/...9-2010.pdf

Organizez in fiecare luna acolo cu cate un grup sau doua pentru cei interesati sa invete sa schieze sau sa se dea fara sa se plictiseasca pe aceleasi partii.
La 21 de km e Kitzbuhel si exista varianta de skipass pentru toata zona.
Daca va intereseaza dati un semn pe mail. dan_rbe @ yahoo.com
Sus
ionutz113
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 20 Octombrie 2008 21:58

ScriereTrimis: Mon Oct 19, 2009 1:56 pm    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

salut...as fii si eu interesat de un sejur in austria...cel mai bine in decembrie...deoarece am ceva proiecte si sesiune dupa...veniti cu ceva propuneri de statiuni si cazari...:)
Sus
SKIVECTOR
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 22 Martie 2009 20:30

ScriereTrimis: Mon Oct 19, 2009 7:58 pm    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

[quote="teamplus"]
SKIVECTOR wrote:
teamplus wrote:

OK!

MERCI!

Gata, am trimis mail. Cand primesc raspuns te anunt. Daca da si vrei, iti dau contactul si gestionezi relatia. Asa cum spuneam pt 3 pers mi-au dat 80 euro/ noapte + 25 curatenia finala.
Adevarul e, ca deja greu mai gasesti la preturi omenesti.[/quot

PAI DE REVELION SUNT PRETURILE INTRE 80-120E/PERSOANA/NOAPTE
CU BANII ASTIA RENOVEAZA HOTELUL INTR-O SINGURA ZI
Sus
teamplus
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Oct 20, 2009 5:19 am    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

[quote="SKIVECTOR"]
teamplus wrote:
SKIVECTOR wrote:
teamplus wrote:

OK!

MERCI!

Adevarul e, ca deja greu mai gasesti la preturi omenesti.[/quot

Draga Skivector,
am primit mail si mi-au confirmat faptul ca apartamentul poate primi 4 pers si in acest caz pretul este de 100 euro/ noapte x 9 nopti + 25 euro curatenia finala. Eventual ca sa nu zapacim topicul de pe forum poti sa-mi scrii la emil.cseh @ teamplus.ro sau 0721266784.
PAI DE REVELION SUNT PRETURILE INTRE 80-120E/PERSOANA/NOAPTE
CU BANII ASTIA RENOVEAZA HOTELUL INTR-O SINGURA ZI
Sus
domico26
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 12 Ianuarie 2009 13:13

ScriereTrimis: Tue Oct 20, 2009 6:07 pm    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

Buna seara,

Ar putea sa-mi spuna cineva daca in afara de Bad Hofgastein si Solden, mai exista in Austria si alte zone de ski cu Therme (bai termale)?
Sus
Emi(Hornet600)
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 15 Aprilie 2009 14:31

ScriereTrimis: Wed Oct 21, 2009 9:28 am    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

E plina Austria de bai termale... Uita-te pe lista cu statiuni si tot ce incepe cu 'Bad' e cu bai..... Pe langa acestea sigur vei gasi in oricare statiune Spa-uri cu bazine si saune....
Sus
teamplus
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Wed Oct 21, 2009 10:05 am    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

Mesaj pt Skivector:
te mai intereseaza St Anton?
Sus
domico26
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 12 Ianuarie 2009 13:13

ScriereTrimis: Wed Oct 21, 2009 7:09 pm    Titlul subiectului: Re: recrutez gasca pt ski Răspunde cu citat (quote)

Pentru EMI (Hornet600):

Te rog sa-mi dai cateva exemple de statiuni de ski (in afara de Bad Hogastein si Bad Gastein) unde gasesc acele "bai"!

Merci
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons