PERNUTE CALDE PENTRU SKI
-> Ski in Austria

#1: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Autor: cris67 ScriereTrimis: Mon Sep 29, 2008 3:01 pm
    ----
Nu stiu daca stiti dar a aparut nou pe piata un tip de pernute speciale care se pot introduce in pantofi/clapari, se pot pune la brau, la spate, pe umeri, la incheieturi, in buzunar sau manusi, si care SE INCALZESC INSTANTANEU fara sa ai nevoie de baterii sau curent electric. Mai mult, sunt refolosibile, dupa ce la-ai folosit o data se fierb 10 min si le folosesti din nou, tot asa de sute de ori.
Se vand printr-un site numit 1mall2you.com. Nu fac reclama la site ci doar la acel produs care este nemaipomenit cand ti-e frig.

#2: Re: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Autor: viviana ScriereTrimis: Tue Sep 30, 2008 6:17 am
    ----
Iti multumim pt informatie. Mie imi este chiar f utile. Mai pot sa dau un link pt produse din aceeasi categorie
www.montangrup.ro/heatmax.html

Nici eu nu fac reclama la site absolut deloc, doar indrum pt cei frigurosi asemeni mie.

#3: Re: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Autor: cris67 ScriereTrimis: Tue Sep 30, 2008 7:38 am
    ----
Multumesc pentru input. Si cele indicate de dvs sunt interesante dar obser ca sunt de unica folosinta. cele pe care lea-m vazut eu pe 1mall2you.com sunt refolosibile, flexibile, adica nu se lipesc de nimic, si se pot folosi de sute de ori. Eu personal mi-am cumparat una pentru spate si mi-au furnizat si o husa, ca un brau din material textil cu scai in care introduci compresa asta. Sunt extrem de multumit de ea ca-mi tine cald toata ziua mai ales daca petrec multe ore afara. Foarte fericit

#4: Re: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Autor: viviana ScriereTrimis: Tue Sep 30, 2008 10:03 am
    ----
Deci ati testat produsele? Cum sunt cele pt introdus in pantofi, respectiv in clapari? Nu deranjeaza sau aluneca? Chiar as dori sa comand si e bine ca sunt si "utilizatori" care sa isi exprime pararea.

#5: Re: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Autor: cris67 ScriereTrimis: Tue Sep 30, 2008 10:08 am
    ----
Foarte fericit Nu aluneca pentru ca asa cum am vazut si mi-au spus cei care le vand sunt pe marimi, S,ML,XL.

-> Ski in Austria

Data este GMT

Pagina 1 din 1