vacanta in arlberg
-> Ski in Austria

#1: vacanta in arlberg Autor: danila ScriereTrimis: Mon Dec 31, 2012 6:42 am
    ----
salut, informatii despre arlberg

#2: Re: vacanta in arlberg Autor: ionelocu ScriereTrimis: Sat Jan 05, 2013 5:10 am
    ----
Noi doar ce am fost in Decembrie 2012 la St. Anton, Lech si Ischgl.
Toate locurile sunt de-a dreptul minunate, noi am stat la St. Anton, dar noua ne-a placut cel mai mult la Lech/Oberlech unde partiile sunt amenajate/intretinute perfect si TOATE scaunele sunt incalzite. E o experienta ce ne-a uns la inima, noi am prins perioada de dupa 10 Decembrie cand a fost zapada din abundenta, in unele zile chiar prea multa. Ce nu are zona - un loc in care sa faci baie seara la standarde ca Aquadome, Alpentherme sau Tauern Spa. Exista un loc la St. Anton si un altul la Petneu, dar sunt modeste. Am avut o vacanta de schi chiar lunga, inainte de St Anton am facut in ordine Moltaller(condus non-stop din Bucuresti), Kaprun, Tux, Solden, Obergurgl-Hochgurgl - si nu am avut nici cea mai mica neplacere - super organizare, super partii amenajate. La Obergurgl-Hochgurgl si Lech erau partiile facute ca pentru coborare cupa mondiala - erau ca in palma. Vacanta placuta tuturor.

#3: Re: vacanta in arlberg Autor: skigirl82 ScriereTrimis: Sun Jan 20, 2013 12:16 am
    ----
salut!

ofer informatii despre zona de skiat din Val Gardena!

#4: Re: vacanta in arlberg Autor: spring ScriereTrimis: Sun Jan 20, 2013 8:46 am
    ----
Salut skigirl!
Am nivel incepator/mediu si mi-ar placea sa fac un tur Sella Ronda in ambele sensuri.Am mai fost in Austria si Franta. Pot face deplasarea de la sfarsitul lui februarie. Daca esti disponibila, as aprecia in mod deosebit recomandarile tale la fata locului ;). Putem comunica pe emailul tau dupa ce-l trimiti prin sms la 0744513555. O zi frumoasa, cu soare si cer senin!,

#5: Re: vacanta in arlberg Autor: Gelu ScriereTrimis: Thu Feb 28, 2013 12:32 pm
    ----
Buna skigirl82,
Cunosti ceva cazare buna si ieftina gen cabana in zona Val Gardena pentru un grup mai mare?
Multumesc anticipat,
Gelu
0723203685

-> Ski in Austria

Data este GMT

Pagina 1 din 1