Salutare
-> Ski in Italia

#1: Salutare Autor: nicolaerazvanmihai ScriereTrimis: Tue Nov 01, 2011 1:58 pm
    ----
Pentru ianurie 2012 ne-am rezervat in Fugen Austria dar in decembrie 2012 nu as mai vrea sa ratez cupa mondiala din Val Gardena...
Vrea sa va rog pentru cei care ati fost acolo sa ma ajutati si pe noi cu cateva detalii despre statiune de la preturi,cazari,etc... pana la partia pe care se tine concursul de ski.
As vrea sa ma duc cu sotia si sa vedem minunatiile alea de oameni care coboara cu atat splendoare intr-un concurs mondial.
Va multumim si asteptam raspunsuruile voastre. Razz

#2: Re: Salutare Autor: spring ScriereTrimis: Fri Nov 04, 2011 8:29 am
    ----
For best prices cazare recomand trentinoresdences.it sau booking . com.
eu am fost de mai multe ori in strainatate, mereu la mana altora. anul asta am facut cercetari pe cont propriu si am descoperit site-urile de mai sus. La Val Gardena -Selva , cazarea e mai scumpa, dar cel mai aproape pe traseul auto. Eu am facut rost de o rezervare in Alta Badia pt 2 ian., si caut amatori pt febr sau martie. te rog sa-mi povestesti cum fu , la intoarcere

#3: Re: Salutare Autor: nicolaerazvanmihai ScriereTrimis: Fri Nov 04, 2011 12:15 pm
    ----
Salutare.
Mai mult ca sigur ma voi intoarce cu comentarii legate momentan pentru statiunea Fugen in ianuarie iar pentru Italy in decembrie 2012,oricum iti multumesc foarte mult pentru raspuns.

#4: Re: Salutare Autor: spring ScriereTrimis: Tue Nov 08, 2011 10:09 am
    ----
NU VA LASATI AMAGITI DE OFERTE SKI sinaia, brasov sau austria! cELE MAI LARGI SI BINE INTRETINUTE PARTII SUNT IN DOLOMITI. aM INCHIRIAT APART 4 PERS LA SELLA RONDA DE PE 2 IAN, 10 NOPTI, PT NUMAI 215 EURO/PERS SI INVIT 3 AMATORI SA MI SE ALATURE. aSIGUR TRANSPORT(BENZINA LA CHELT COMUNE)

#5: Re: Salutare Autor: nicolaerazvanmihai ScriereTrimis: Tue Nov 08, 2011 10:34 am
    ----
Nu zice nimeni ca nu este frumos si in Dolomiti dar pana la urma trebuiesc incercate toate.
Asa ca la cat mai multi km alunecati de acum in colo.........

-> Ski in Italia

Data este GMT

Pagina 1 din 1