Haideti cu noi in martie
-> Ski in Austria

#1: Haideti cu noi in martie Autor: ViorelS ScriereTrimis: Sat Jan 22, 2011 9:37 am
    ----
Salut skiori,
Avem pensiune retinuta si mai avem 5 locuri libere.
Avem asigurat si transportul!
Va asteptam,
Viorel

#2: Re: Haideti cu noi in martie Autor: spring ScriereTrimis: Tue Feb 01, 2011 6:04 pm
    ----
pt viorel!
unde si de la ce data?

#3: Re: Haideti cu noi in martie Autor: ViorelS ScriereTrimis: Tue Feb 01, 2011 7:01 pm
    ----
19-26 martie- Zillertal, localitatea Aschau, 190 Euro/pers (transport+cazare) +taxele locale. Daca te intereseaza, da-mi adresa de e-mail si-ti transmit toate caracteristicile pensiunii +poze ! Am mai fost si cunoastem zona!
Viorel

#4: Re: Haideti cu noi in martie Autor: spring ScriereTrimis: Wed Feb 02, 2011 4:43 am
    ----
Draga Viorel,
Inteleg ca cunoasteti deja zona. N-am inteles daca ati platit deja avansul. Eu cunosc bine zona Hintertux, mai sus de Zillertal. Intreb, la ce altitudine , in acest loc, se poate schia , tarziu,in martie? La Htux, era posibil, doar la peste 2000m. Sunteti bucuresteni? si cati sunteti deja? genu.vexler @ yahoo.com tel 0744513555

#5: Re: Haideti cu noi in martie Autor: viviana ScriereTrimis: Thu Feb 03, 2011 1:20 pm
    ----
si pe mine m-ar interesa mai multe detalii. eu sunt din timisoara. ce intra in banii astia si care e zona skiabila pentru locatia de cazare si eventual cat se face pana la Hintertux. Mailul meu este vivianadeva @ yahoo.com

#6: Re: Haideti cu noi in martie Autor: ViorelS ScriereTrimis: Thu Feb 03, 2011 6:24 pm
    ----
Buna Viviana,
Ti-am raspuns si trimis poze cu pensiunea pe email.

#7: Re: Haideti cu noi in martie Autor: adriana_cluj ScriereTrimis: Sun Feb 13, 2011 8:49 am
    ----
daca mai e valabila oferta am fi 2 persoane interesate de detalii.
dina_vancea @ yahoo.com
multumesc

#8: Re: Haideti cu noi in martie Autor: ViorelS ScriereTrimis: Sun Feb 13, 2011 10:36 am
    ----
Buna,
Aveti detaliile pe email!
Multumesc si eu.

#9: Re: Haideti cu noi in martie Autor: monicachelariu ScriereTrimis: Thu Mar 03, 2011 6:16 pm
    ----
Salut!
Mai aveti loc?

#10: Re: Haideti cu noi in martie Autor: ViorelS ScriereTrimis: Fri Mar 04, 2011 3:17 am
    ----
Buna Monica,
Da si nu ! Am cativa nehotarati!
Da-mi te rog o adresa de email sa-ti transmit toate informatiile+poze si-n 1-2 zile stiu exact daca mai am loc !

#11: Re: Haideti cu noi in martie Autor: monicachelariu ScriereTrimis: Fri Mar 04, 2011 5:19 am
    ----
gioiamix @ yahoo.com

-> Ski in Austria

Data este GMT

Pagina 1 din 1