Ski in februarie sau martie
Du-te la pagina Anterioară  1, 2  :| |:
-> Ski in Austria

#16: Re: Ski in februarie sau martie Autor: spring ScriereTrimis: Wed Feb 02, 2011 5:17 pm
    ----
este un grup in formare pt aschau, zillertal, pe 19-26 martie, cu plecare din bistrita , la 190 euro/pers(cazare pensiune si transport microbuz), skipass 197 euro/6zile. eu nu-s hotarat, dar daca gasesc partener la o camera 2 pers., poate. alte amanunte 0744513555, genu vexler

#17: Re: Ski in februarie sau martie Autor: ViorelS ScriereTrimis: Fri Feb 04, 2011 1:15 pm
    ----
Buna Genu,
Vin cu 3 completari :
1. Grupu-i format doar ca nu-i complet. Pensiunea este retinuta, platit avansul iar vineri platesc restul. Se merge indiferent daca se ocupa sau nu la maxim! Eu rezerv pensiunea si pe urma caut oameni, invers decat restul!
2. Pretul ii de 190 Euro/pers (transport+cazare) +taxele locale! Skiorii care cauta ieftin si mai ales voi forumistii cu vechime cunoasteti Interchaletul si taxa locala care se plateste separat la proprietar :Local service charges EUR 18/ person/ week (depending on occupancy), plus holiday resort tax.!
Atunci, pretul de 190 Euro/pers+taxe locale ii valabil pentru 1 pers.singura iar pt. 2-3 pers. fac reducere la 175 Euro/pers+taxele locale (25 Euro), total 200 Euro/pers.!
3. Asta-i problema Genu, dupa cum ai scris, nu sunteti hotarati!
Bafta la toata lumea!

#18: Re: Ski in februarie sau martie Autor: danila ScriereTrimis: Mon Feb 21, 2011 4:38 pm
    ----
salut skimaniaci, am fost la ISCHGL daca mergeti aveti ce va doriti ;partieeeeeeeeeeeeeee

#19: Re: Ski in februarie sau martie Autor: kalindor ScriereTrimis: Sat Feb 26, 2011 5:51 pm
    ----
Mai sunteti interesati sa mergeti undeva si nu aveti partener?
Si eu doresc sa merg si imi trebuie un partener. Drumul este mai costisitor, 250 euro, dar cazarea 150euro/pers/7 nopti camera cu bucatarie si grup sanitar. Cazarea langa partii. Skipass 180euro/6zile. Franta.
Sau Italia, dar se schimba tarifele. In Italia de preferat mers cu masina. mai multe persoane.

#20: Re: Ski in februarie sau martie Autor: clauss ScriereTrimis: Tue Mar 01, 2011 5:04 pm
    ----
Pentru kalindor

Interesanta oferta pentru Franta,dar eu as prefera
Italia pe la sfarsitul lunii.

#21: Re: Ski in februarie sau martie Autor: caspersky ScriereTrimis: Thu Jan 19, 2012 3:01 pm
    ----
sunt si eu interesat intre 04-18 februarie, oriunde, szaki1983 @ yahoo.com

#22: Re: Ski in februarie sau martie Autor: steliansarlea ScriereTrimis: Thu Feb 16, 2012 12:32 pm
    ----
Minos wrote:
Salut! As vrea sa merg la ski la sfarsitul lui februarie sau inceputul lui martie, dar din pacate majoritatea prietenilor mei nu dau semne favorabile...
Statiunile tinta ar fi Ischgl sau Solden..

Daca e cineva interesat, sau daca are alte propuneri, locuri libere etc., il rog sa dea un semn.

Va multumesc!

Hi everybody!

I booked 1 double room in Neustift im Stubaital at Haus Petra, for skiing (period 19 – 25 February 2012). Unfortunately, I had an accident recently and I can't go there to spend my holiday with my wife, so I want to put this information here. The price is 348 euro, the room for two people with breakfast included. If anyone is interested of this last minut offer, please contact me at steliansarlea @ yahoo.com
Thank you!

#23: Re: Ski in februarie sau martie Autor: steliansarlea ScriereTrimis: Thu Feb 16, 2012 12:33 pm
    ----
Hi everybody!

I booked 1 double room in Neustift im Stubaital at Haus Petra, for skiing (period 19 – 25 February 2012). Unfortunately, I had an accident recently and I can't go there to spend my holiday with my wife, so I want to put this information here. The price is 348 euro, the room for two people with breakfast included. If anyone is interested of this last minut offer, please contact me at steliansarlea @ yahoo.com
Thank you!

Stelian

-> Ski in Austria

Data este GMT

Du-te la pagina Anterioară  1, 2  :| |:
Pagina 2 din 2