Donovaly
-> Ski in Slovacia

#1: Donovaly Autor: energie07 ScriereTrimis: Tue Jan 22, 2008 5:08 pm
    ----
As vrea sa merg la ski in Donovaly. A skiat cineva acolo? Impresii pozitive/negative? A stat cineva la hotel Donovaly? Cum sunt serviciile/preturile?

#2: Re: Donovaly Autor: andra ScriereTrimis: Wed Jan 23, 2008 6:07 pm
    ----
am fost, este OK, dar sa nu te astepti la calitatea partiilor din Italia sau Austria. Este aproape de orasul Banska Bistrita, in weekend devine cam aglomerat. Daca urci cu noul telescaun sus gasesti niste partii misto.
Nu cunosc hotelul, eu am stat in apartamente.

#3: Re: Donovaly Autor: Iuliu ScriereTrimis: Wed Jan 23, 2008 6:17 pm
    ----
sal. energie07:
nici eu n-am fost la hotel donovaly, dar pot sa spun ca statiunea ii super!!!
noi de cate ori am fost (3), am stat la pensiunea limba, acela a fost ok
fiecare are 2* si n-am avut ce sa comentez, sunt 2* curate, desi pe hotel donovaly n-am vazut doar pe dinafara...
mai e un aquapark in apropiere, care merita de vizitat, daca vrei sa faci o zi de pauza :-))
I.

#4: Re: Donovaly Autor: mita5000 ScriereTrimis: Wed Aug 20, 2008 12:18 pm
    ----
de ce nu pot face rezervari la hotel in slovacia?chiar toate ofertele au expirat?

#5: Re: Donovaly Autor: EchipaSkimania ScriereTrimis: Thu Aug 21, 2008 8:01 am
    ----
Stimate energie07,

In perioada de vara toata Echipa Skimania lucreaza la ofertele pentru sezonul de ski 2008-2009, respectiv ofertele de schi pentru Revelion 2008-2009.

Ofertele existente pe portalul Skimania (www.skimania.ro) - ca informatie - sunt valabile, insa din punct de vedere a preturilor si a posibilitatii de rezervare sunt inactive.

Deschiderea sezonului de schi 2008-2009 va fi anuntata tuturor Userilor din baza noastra de date prin Newsletter-ul Skimania. (aprox. a doua jumatate din luna septembrie)

Cu multumiri,

Echipa Skimania

-> Ski in Slovacia

Data este GMT

Pagina 1 din 1