Info statiuni

ski5

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › Ski in februarie sau martie
Ski in februarie sau martie

Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 3:54

ScriereTrimis: Wed Feb 02, 2011 5:17 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

este un grup in formare pt aschau, zillertal, pe 19-26 martie, cu plecare din bistrita , la 190 euro/pers(cazare pensiune si transport microbuz), skipass 197 euro/6zile. eu nu-s hotarat, dar daca gasesc partener la o camera 2 pers., poate. alte amanunte 0744513555, genu vexler
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
ViorelS
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Sambata, 22 Ianuarie 2011 9:19

ScriereTrimis: Fri Feb 04, 2011 1:15 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Buna Genu,
Vin cu 3 completari :
1. Grupu-i format doar ca nu-i complet. Pensiunea este retinuta, platit avansul iar vineri platesc restul. Se merge indiferent daca se ocupa sau nu la maxim! Eu rezerv pensiunea si pe urma caut oameni, invers decat restul!
2. Pretul ii de 190 Euro/pers (transport+cazare) +taxele locale! Skiorii care cauta ieftin si mai ales voi forumistii cu vechime cunoasteti Interchaletul si taxa locala care se plateste separat la proprietar :Local service charges EUR 18/ person/ week (depending on occupancy), plus holiday resort tax.!
Atunci, pretul de 190 Euro/pers+taxe locale ii valabil pentru 1 pers.singura iar pt. 2-3 pers. fac reducere la 175 Euro/pers+taxele locale (25 Euro), total 200 Euro/pers.!
3. Asta-i problema Genu, dupa cum ai scris, nu sunteti hotarati!
Bafta la toata lumea!
Sus
Vezi profilul utilizatorului
danila
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Decembrie 2010 7:4

ScriereTrimis: Mon Feb 21, 2011 4:38 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

salut skimaniaci, am fost la ISCHGL daca mergeti aveti ce va doriti ;partieeeeeeeeeeeeeee
Sus
kalindor
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 1 Ianuarie 1970 0:0

ScriereTrimis: Sat Feb 26, 2011 5:51 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Mai sunteti interesati sa mergeti undeva si nu aveti partener?
Si eu doresc sa merg si imi trebuie un partener. Drumul este mai costisitor, 250 euro, dar cazarea 150euro/pers/7 nopti camera cu bucatarie si grup sanitar. Cazarea langa partii. Skipass 180euro/6zile. Franta.
Sau Italia, dar se schimba tarifele. In Italia de preferat mers cu masina. mai multe persoane.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
clauss
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 2 Februarie 2011 10:1

ScriereTrimis: Tue Mar 01, 2011 5:04 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Pentru kalindor

Interesanta oferta pentru Franta,dar eu as prefera
Italia pe la sfarsitul lunii.
Sus
caspersky
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 19 Ianuarie 2012 14:50

ScriereTrimis: Thu Jan 19, 2012 3:01 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

sunt si eu interesat intre 04-18 februarie, oriunde, szaki1983 @ yahoo.com
Sus
steliansarlea
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 16 Februarie 2012 12:22

ScriereTrimis: Thu Feb 16, 2012 12:32 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Minos wrote:
Salut! As vrea sa merg la ski la sfarsitul lui februarie sau inceputul lui martie, dar din pacate majoritatea prietenilor mei nu dau semne favorabile...
Statiunile tinta ar fi Ischgl sau Solden..

Daca e cineva interesat, sau daca are alte propuneri, locuri libere etc., il rog sa dea un semn.

Va multumesc!

Hi everybody!

I booked 1 double room in Neustift im Stubaital at Haus Petra, for skiing (period 19 – 25 February 2012). Unfortunately, I had an accident recently and I can't go there to spend my holiday with my wife, so I want to put this information here. The price is 348 euro, the room for two people with breakfast included. If anyone is interested of this last minut offer, please contact me at steliansarlea @ yahoo.com
Thank you!
Sus
steliansarlea
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 16 Februarie 2012 12:22

ScriereTrimis: Thu Feb 16, 2012 12:33 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in februarie sau martie Răspunde cu citat (quote)

Hi everybody!

I booked 1 double room in Neustift im Stubaital at Haus Petra, for skiing (period 19 – 25 February 2012). Unfortunately, I had an accident recently and I can't go there to spend my holiday with my wife, so I want to put this information here. The price is 348 euro, the room for two people with breakfast included. If anyone is interested of this last minut offer, please contact me at steliansarlea @ yahoo.com
Thank you!

Stelian
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons