Info statiuni

ski2

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › PERNUTE CALDE PENTRU SKI
PERNUTE CALDE PENTRU SKI

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cris67
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 29 Septembrie 2008 14:55

ScriereTrimis: Mon Sep 29, 2008 3:01 pm    Titlul subiectului: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu daca stiti dar a aparut nou pe piata un tip de pernute speciale care se pot introduce in pantofi/clapari, se pot pune la brau, la spate, pe umeri, la incheieturi, in buzunar sau manusi, si care SE INCALZESC INSTANTANEU fara sa ai nevoie de baterii sau curent electric. Mai mult, sunt refolosibile, dupa ce la-ai folosit o data se fierb 10 min si le folosesti din nou, tot asa de sute de ori.
Se vand printr-un site numit 1mall2you.com. Nu fac reclama la site ci doar la acel produs care este nemaipomenit cand ti-e frig.
Sus
Vezi profilul utilizatorului
viviana
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 1 Ianuarie 1970 2:0

ScriereTrimis: Tue Sep 30, 2008 6:17 am    Titlul subiectului: Re: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Răspunde cu citat (quote)

Iti multumim pt informatie. Mie imi este chiar f utile. Mai pot sa dau un link pt produse din aceeasi categorie
www.montangrup.ro/heatmax.html

Nici eu nu fac reclama la site absolut deloc, doar indrum pt cei frigurosi asemeni mie.
Sus
cris67
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Sep 30, 2008 7:38 am    Titlul subiectului: Re: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru input. Si cele indicate de dvs sunt interesante dar obser ca sunt de unica folosinta. cele pe care lea-m vazut eu pe 1mall2you.com sunt refolosibile, flexibile, adica nu se lipesc de nimic, si se pot folosi de sute de ori. Eu personal mi-am cumparat una pentru spate si mi-au furnizat si o husa, ca un brau din material textil cu scai in care introduci compresa asta. Sunt extrem de multumit de ea ca-mi tine cald toata ziua mai ales daca petrec multe ore afara. Foarte fericit
Sus
viviana
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 1 Ianuarie 1970 2:0

ScriereTrimis: Tue Sep 30, 2008 10:03 am    Titlul subiectului: Re: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Răspunde cu citat (quote)

Deci ati testat produsele? Cum sunt cele pt introdus in pantofi, respectiv in clapari? Nu deranjeaza sau aluneca? Chiar as dori sa comand si e bine ca sunt si "utilizatori" care sa isi exprime pararea.
Sus
cris67
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Sep 30, 2008 10:08 am    Titlul subiectului: Re: PERNUTE CALDE PENTRU SKI Răspunde cu citat (quote)

Foarte fericit Nu aluneca pentru ca asa cum am vazut si mi-au spus cei care le vand sunt pe marimi, S,ML,XL.
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons