Info statiuni

ski2

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › Haideti cu noi in martie
Haideti cu noi in martie

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ViorelS
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Sambata, 22 Ianuarie 2011 9:19

ScriereTrimis: Sat Jan 22, 2011 9:37 am    Titlul subiectului: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

Salut skiori,
Avem pensiune retinuta si mai avem 5 locuri libere.
Avem asigurat si transportul!
Va asteptam,
Viorel
Sus
Vezi profilul utilizatorului
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 3:54

ScriereTrimis: Tue Feb 01, 2011 6:04 pm    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

pt viorel!
unde si de la ce data?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
ViorelS
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Feb 01, 2011 7:01 pm    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

19-26 martie- Zillertal, localitatea Aschau, 190 Euro/pers (transport+cazare) +taxele locale. Daca te intereseaza, da-mi adresa de e-mail si-ti transmit toate caracteristicile pensiunii +poze ! Am mai fost si cunoastem zona!
Viorel
Sus
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 3:54

ScriereTrimis: Wed Feb 02, 2011 4:43 am    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

Draga Viorel,
Inteleg ca cunoasteti deja zona. N-am inteles daca ati platit deja avansul. Eu cunosc bine zona Hintertux, mai sus de Zillertal. Intreb, la ce altitudine , in acest loc, se poate schia , tarziu,in martie? La Htux, era posibil, doar la peste 2000m. Sunteti bucuresteni? si cati sunteti deja? genu.vexler @ yahoo.com tel 0744513555
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
viviana
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 1 Ianuarie 1970 0:0

ScriereTrimis: Thu Feb 03, 2011 1:20 pm    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

si pe mine m-ar interesa mai multe detalii. eu sunt din timisoara. ce intra in banii astia si care e zona skiabila pentru locatia de cazare si eventual cat se face pana la Hintertux. Mailul meu este vivianadeva @ yahoo.com
Sus
ViorelS
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Thu Feb 03, 2011 6:24 pm    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

Buna Viviana,
Ti-am raspuns si trimis poze cu pensiunea pe email.
Sus
adriana_cluj
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 13 Februarie 2011 8:45

ScriereTrimis: Sun Feb 13, 2011 8:49 am    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

daca mai e valabila oferta am fi 2 persoane interesate de detalii.
dina_vancea @ yahoo.com
multumesc
Sus
ViorelS
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Sun Feb 13, 2011 10:36 am    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

Buna,
Aveti detaliile pe email!
Multumesc si eu.
Sus
monicachelariu
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Vineri, 18 Februarie 2011 15:17

ScriereTrimis: Thu Mar 03, 2011 6:16 pm    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

Salut!
Mai aveti loc?
Sus
ViorelS
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Fri Mar 04, 2011 3:17 am    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

Buna Monica,
Da si nu ! Am cativa nehotarati!
Da-mi te rog o adresa de email sa-ti transmit toate informatiile+poze si-n 1-2 zile stiu exact daca mai am loc !
Sus
monicachelariu
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Vineri, 18 Februarie 2011 15:17

ScriereTrimis: Fri Mar 04, 2011 5:19 am    Titlul subiectului: Re: Haideti cu noi in martie Răspunde cu citat (quote)

gioiamix @ yahoo.com
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons