Info statiuni

ski3

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › vacanta in arlberg
vacanta in arlberg

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
danila
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Decembrie 2010 8:4

ScriereTrimis: Mon Dec 31, 2012 5:42 am    Titlul subiectului: vacanta in arlberg Răspunde cu citat (quote)

salut, informatii despre arlberg
Sus
Vezi profilul utilizatorului
ionelocu
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Duminica, 2 Octombrie 2011 5:2

ScriereTrimis: Sat Jan 05, 2013 4:10 am    Titlul subiectului: Re: vacanta in arlberg Răspunde cu citat (quote)

Noi doar ce am fost in Decembrie 2012 la St. Anton, Lech si Ischgl.
Toate locurile sunt de-a dreptul minunate, noi am stat la St. Anton, dar noua ne-a placut cel mai mult la Lech/Oberlech unde partiile sunt amenajate/intretinute perfect si TOATE scaunele sunt incalzite. E o experienta ce ne-a uns la inima, noi am prins perioada de dupa 10 Decembrie cand a fost zapada din abundenta, in unele zile chiar prea multa. Ce nu are zona - un loc in care sa faci baie seara la standarde ca Aquadome, Alpentherme sau Tauern Spa. Exista un loc la St. Anton si un altul la Petneu, dar sunt modeste. Am avut o vacanta de schi chiar lunga, inainte de St Anton am facut in ordine Moltaller(condus non-stop din Bucuresti), Kaprun, Tux, Solden, Obergurgl-Hochgurgl - si nu am avut nici cea mai mica neplacere - super organizare, super partii amenajate. La Obergurgl-Hochgurgl si Lech erau partiile facute ca pentru coborare cupa mondiala - erau ca in palma. Vacanta placuta tuturor.
Sus
skigirl82
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Sambata, 19 Ianuarie 2013 22:0

ScriereTrimis: Sat Jan 19, 2013 11:16 pm    Titlul subiectului: Re: vacanta in arlberg Răspunde cu citat (quote)

salut!

ofer informatii despre zona de skiat din Val Gardena!
Sus
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 5:54

ScriereTrimis: Sun Jan 20, 2013 7:46 am    Titlul subiectului: Re: vacanta in arlberg Răspunde cu citat (quote)

Salut skigirl!
Am nivel incepator/mediu si mi-ar placea sa fac un tur Sella Ronda in ambele sensuri.Am mai fost in Austria si Franta. Pot face deplasarea de la sfarsitul lui februarie. Daca esti disponibila, as aprecia in mod deosebit recomandarile tale la fata locului ;). Putem comunica pe emailul tau dupa ce-l trimiti prin sms la 0744513555. O zi frumoasa, cu soare si cer senin!,
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
Gelu
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Vineri, 30 Septembrie 2011 13:46

ScriereTrimis: Thu Feb 28, 2013 11:32 am    Titlul subiectului: Re: vacanta in arlberg Răspunde cu citat (quote)

Buna skigirl82,
Cunosti ceva cazare buna si ieftina gen cabana in zona Val Gardena pentru un grup mai mare?
Multumesc anticipat,
Gelu
0723203685
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons