Info statiuni

ski3

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Italia › Salutare
Salutare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Italia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
nicolaerazvanmihai
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 30 Septembrie 2009 5:30

ScriereTrimis: Tue Nov 01, 2011 12:58 pm    Titlul subiectului: Salutare Răspunde cu citat (quote)

Pentru ianurie 2012 ne-am rezervat in Fugen Austria dar in decembrie 2012 nu as mai vrea sa ratez cupa mondiala din Val Gardena...
Vrea sa va rog pentru cei care ati fost acolo sa ma ajutati si pe noi cu cateva detalii despre statiune de la preturi,cazari,etc... pana la partia pe care se tine concursul de ski.
As vrea sa ma duc cu sotia si sa vedem minunatiile alea de oameni care coboara cu atat splendoare intr-un concurs mondial.
Va multumim si asteptam raspunsuruile voastre. Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 5:54

ScriereTrimis: Fri Nov 04, 2011 7:29 am    Titlul subiectului: Re: Salutare Răspunde cu citat (quote)

For best prices cazare recomand trentinoresdences.it sau booking . com.
eu am fost de mai multe ori in strainatate, mereu la mana altora. anul asta am facut cercetari pe cont propriu si am descoperit site-urile de mai sus. La Val Gardena -Selva , cazarea e mai scumpa, dar cel mai aproape pe traseul auto. Eu am facut rost de o rezervare in Alta Badia pt 2 ian., si caut amatori pt febr sau martie. te rog sa-mi povestesti cum fu , la intoarcere
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
nicolaerazvanmihai
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Fri Nov 04, 2011 11:15 am    Titlul subiectului: Re: Salutare Răspunde cu citat (quote)

Salutare.
Mai mult ca sigur ma voi intoarce cu comentarii legate momentan pentru statiunea Fugen in ianuarie iar pentru Italy in decembrie 2012,oricum iti multumesc foarte mult pentru raspuns.
Sus
spring
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Miercuri, 29 Septembrie 2010 5:54

ScriereTrimis: Tue Nov 08, 2011 9:09 am    Titlul subiectului: Re: Salutare Răspunde cu citat (quote)

NU VA LASATI AMAGITI DE OFERTE SKI sinaia, brasov sau austria! cELE MAI LARGI SI BINE INTRETINUTE PARTII SUNT IN DOLOMITI. aM INCHIRIAT APART 4 PERS LA SELLA RONDA DE PE 2 IAN, 10 NOPTI, PT NUMAI 215 EURO/PERS SI INVIT 3 AMATORI SA MI SE ALATURE. aSIGUR TRANSPORT(BENZINA LA CHELT COMUNE)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
nicolaerazvanmihai
Newbie
Newbie

ScriereTrimis: Tue Nov 08, 2011 9:34 am    Titlul subiectului: Re: Salutare Răspunde cu citat (quote)

Nu zice nimeni ca nu este frumos si in Dolomiti dar pana la urma trebuiesc incercate toate.
Asa ca la cat mai multi km alunecati de acum in colo.........
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Italia Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons