Info statiuni

ski1

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Austria › Prima ninsoare
Prima ninsoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Haotik
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Marti, 13 Octombrie 2009 11:4

ScriereTrimis: Tue Oct 13, 2009 11:13 am    Titlul subiectului: Prima ninsoare Răspunde cu citat (quote)

33 cm - 64 cm zapada in Kaprun, sus pe ghetar.

Eu zic sa dam placile cu ceara ca vine si pe la noi in curand zapada... se simte mirosul de iarna in aer.

en.kitzsteinhorn.at/ne...ivecam.htm
Sus
Vezi profilul utilizatorului
eXxxx
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Marti, 14 Octombrie 2008 11:1

ScriereTrimis: Thu Oct 15, 2009 8:33 am    Titlul subiectului: Re: Prima ninsoare Răspunde cu citat (quote)

Majoritatea pârtiilor din ardeal au cam 10-15cm de zăpadă... Totuşi nu se poate compara cu străinătatea Zâmbitor .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
Haotik
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Marti, 13 Octombrie 2009 11:4

ScriereTrimis: Thu Oct 15, 2009 8:38 am    Titlul subiectului: Re: Prima ninsoare Răspunde cu citat (quote)

stiu dar aici era vorba de ski in austria, urmaresc de 2 zile toate webcamurile posibile de peste tot, inca nu se schiaza nicaieri, sau nu stiu eu sa se schieze, In weekend poate dar sunt departe de Ploiesti zonele cu zapada si am o nunta Trist

Ma uit totusi pentru weekendul viitor.
Sus
Vezi profilul utilizatorului
eXxxx
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Marti, 14 Octombrie 2008 11:1

ScriereTrimis: Thu Oct 15, 2009 8:51 am    Titlul subiectului: Re: Prima ninsoare Răspunde cu citat (quote)

Conform unei prognoze meteo(Austria - Tirol, Kaprun), se anunţă cer acoperit, pe gheţari asta însemnând zăpdadă din abundenţă, chiar şi la altitudini mai mici. Am dat şi eu nişte telefoane la cunoştinţe din Austria şi mi-au spus că nu prea se va schia weekend-ul acesta, dar weekend-ul următor sunt foarte mari şanse să se schieze. Eu personal planific o scurtă excursie în Tirol luna viitoare dacă va fi zăpadă şi se va schia... Nu vreau să risc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite un mesaj
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Austria Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons