Excursie_organizata
-> Ski in Franta

#1: Excursie_organizata Autor: kalindor ScriereTrimis: Thu Nov 27, 2008 9:19 am
    ----
Ma intereseaza sa merg la ski intr-o excursie organizata. Cazare, masa (dejun), transport asigurat (cu autocarul, preferabil). Daca aveti informatii despre astfel de exursii, va rog sa imi raspundeti.
Nu am perteneri de schi, sunt singur, nu am nici autoturism, iar cazarea se face pt. minim 2 pers. In localitatea unde locuiesc oamenii nu isi permit sa se duca la schi nici la Busteni.
M-ar interesa, ski in Franta, in zona alpina cu ghetar, dar si similar Austria.
Aviz si celor care nu au parteneri, dar sunt dispusi sa mearga cu autoturismul lor si vor sa imparta cheltuielile de transport si cazare.

#2: Re: Excursie_organizata Autor: emilut73 ScriereTrimis: Thu Dec 03, 2009 8:57 am
    ----
kalindor wrote:
Ma intereseaza sa merg la ski intr-o excursie organizata. Cazare, masa (dejun), transport asigurat (cu autocarul, preferabil). Daca aveti informatii despre astfel de exursii, va rog sa imi raspundeti.
Nu am perteneri de schi, sunt singur, nu am nici autoturism, iar cazarea se face pt. minim 2 pers. In localitatea unde locuiesc oamenii nu isi permit sa se duca la schi nici la Busteni.
M-ar interesa, ski in Franta, in zona alpina cu ghetar, dar si similar Austria.
Aviz si celor care nu au parteneri, dar sunt dispusi sa mearga cu autoturismul lor si vor sa imparta cheltuielile de transport si cazare.
http://www.skivirus.com/de-vanzare/3470-oferta-speciala-pentru-membrii-skivirus.html

-> Ski in Franta

Data este GMT

Pagina 1 din 1