Caut gasca pentru ski in Elvetia
-> Ski in Elvetia

#1: Caut gasca pentru ski in Elvetia Autor: Vali__ ScriereTrimis: Sun Nov 01, 2009 6:46 pm
    ----
Caut prieteni cu care sa merg la ski in Elvetia.
Nu conteaza perioada.
Vali

#2: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Autor: viviana ScriereTrimis: Thu Nov 05, 2009 8:03 am
    ----
Vali__ wrote:
Caut prieteni cu care sa merg la ski in Elvetia.
Nu conteaza perioada.
Vali
buna ziua
eu plec in austria la ski cu 2 prieteni o saptamana la solden din 9.01.2010-16.01.2010 si apoi direct in elvetia pt inca o saptamana din 16 pana in 24.
Cazarea este la Samedan - ap. 4 persoane la 4 km de ST Moritz-. Costul de persoana este undeva la 16 euro pe noapte in Elvetia si 22 euro pe noapte in Austria cu mic dejun.
As mai avea un loc, poate 2 in masina.
Daca te intereseaza mai multe te rog sa ma contactezi la vivianafloca @ gmail.com sau vivianadeva @ yahoo.com pentru mai multe informatii.

#3: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Autor: f_loricica ScriereTrimis: Fri Oct 22, 2010 11:02 am
    ----
stiu ca e vechi mesajul de mai sus, dar m-ar interesa si pe mine niste recomandari pt ski in elvetia: locatie, pensiune/apartament, orice experienta pe care ati trait-o si vreti sa o impartasiti si celor care vor sa mearga. multumesc anticipat!

#4: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Autor: spring ScriereTrimis: Fri Oct 29, 2010 7:56 am
    ----
de ce elvetia fata de austria sau franta(unde am fost)? oricum, as merge si eu ,daca ma contactati,

#5: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Autor: ggrrigson ScriereTrimis: Mon Dec 26, 2011 10:33 am
    ----
Salut

As vrea sa merg candva in ian-feb 2012 in zona Zermatt pentru vreo saptamana. Daca e cineva interesat, sa dea un semn.

Dragos

#6: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Autor: spring ScriereTrimis: Mon Dec 26, 2011 11:29 am
    ----
@ggrrigson
Draga Dragos,

As fi disponibil pt Elvetia in februarie. Lasati un nr. tel si va sun. Genu

#7: Re: Caut gasca pentru ski in Elvetia Autor: ggrrigson ScriereTrimis: Wed Dec 28, 2011 8:00 pm
    ----
0733688286, astept telefonul salvator Zâmbitor

-> Ski in Elvetia

Data este GMT

Pagina 1 din 1