Info statiuni

ski2

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Slovacia › Jasna
Jasna

Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Slovacia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
felix_has
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Vineri, 4 Noiembrie 2011 14:12

ScriereTrimis: Fri Nov 04, 2011 2:16 pm    Titlul subiectului: Re: Jasna Răspunde cu citat (quote)

ciao am si eu o intrebare.in perioada 20-25 decembrie se poate schia in Jasna??adik este zapada?? si dak stie cineva skipasul cat costa m-ar ajuta foarte mult.
Sus
Vezi profilul utilizatorului
marinam
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Marti, 9 Septembrie 2008 17:8

ScriereTrimis: Sun Jan 15, 2012 8:17 am    Titlul subiectului: Re: schi Jasna Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua tuturor,
tocmai ne-am intors din Slovacia, ne-am cazat la hotelul Jan Sverma si am schiat la Chopok nord unde sunt aprox 10 km de partie albastra restul de 15 km rosie si neagra. Vreau sa va spun ca pretul la skipass este mare fata de ceea ce ofera si anume in 2 zile din 5 nu au functionat decat 3-4 skilifturi din vreo 7 cate au, partiile nu au fost nivelate cu ratracul si nu exista aproape deloc marcaje pe partii. Adica, sunt intersectii partii rosii cu albastre sau negre si cu cea mai mare probabilitate poti nimeri pe una rosie sau neagra cu toate ca vrei pe albastra. De asemenea zonele cu prapastii nu sunt protejate cu gard, nu exista peste tot vegetatie, brazi. Fata de Austria doar distanta este un avantaj si pretul cazarii+mancarii, in rest nu se compara.
Noi am prins ninsoare slaba aproape continua, drumul in statiune curatat superficial, am mers cu lanturi la masina zilnic pana la parcarea de la partii, asta si pentru ca de la hotelul unde am stat nu exista skibus.
Sus
claudiaember
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Luni, 30 Octombrie 2017 5:24

ScriereTrimis: Mon Oct 30, 2017 5:32 am    Titlul subiectului: Ski Slovacia Răspunde cu citat (quote)

Buna,
Am dori sa mergem de revelion la ski in Slovacia, sa ne cazam undeva la baza partiilor (avand in vedere ca avem doi copii), am prefera demipensiune si daca se poate sa aiba macar o piscina si o sauna. Partiile sa fie mai de incepatori si medii. Vom merge de Revelion 4-5 zile, am incerca sa ne incadram in 1000 Eur.
Nu ar fi exclus nici cazarea in regim de apartament. Va rugam daca puteti sa ne ecomandati ceva? Multumim
Sus
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Slovacia Data este GMT
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons