Info statiuni

ski5

Skimania Gothaer
Forum › Ski in Europa › Ski in Italia › Ski in Bardonecchia
Ski in Bardonecchia

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Italia
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dadanutz
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Joi, 2 Decembrie 2010 14:49

ScriereTrimis: Thu Dec 02, 2010 4:01 pm    Titlul subiectului: Ski in Bardonecchia Răspunde cu citat (quote)

Salut,

Am urmatoarea problema pentru care va cer sprijin:
Suntem o familie de incepatori in d'ale schiului si am ales sa ne scolim (dar nu numai) la Bardonecchia/Italia.

Vom ajunge in Italia pe 01 Ianuarie pe aeroportul Cuneo (cu Wizzair), langa Torino, la ora 17:35.

Are idee cineva cum se ajunge de la aeroport in Bardonecchia cu trenul? Pe site-ul aeroportului spune ceva, dar sa fiu sincer nu prea inteleg.

Stie cineva vreo scoala de schi in Bardonecchia care sa aiba preturi decente (gen Austria/Franta (~160 eur / 6 zile a cate 3 - 4 ore zilnic))?

Va multumesc,

Daniel
Sus
Vezi profilul utilizatorului
eu_dda
Newbie
Newbie

Data înscrierii: Vineri, 23 Octombrie 2009 12:26

ScriereTrimis: Tue Dec 07, 2010 7:02 pm    Titlul subiectului: Re: Ski in Bardonecchia Răspunde cu citat (quote)

..Din cate stiu eu este un bus care merge din Aeroportul Cuneo in Torino, la gara si / sau autogara.Mai e un buss care face legatura cu aeroportul Torino Caselle .De acolo pleaca sigur un autocar catre Bardonecchia .Cu trenul e complicat direct din Cuneo,tre sa schimbi in torino dar mi se pare ca la alta gara....E posibil sa fie autocar si din aeroportul Cuneo pana in bardonechia .Asa ar fi cel mai simplu, dar Cuneo e un aeroport mic si izolat.Dar oricum,din Torino Cassel gasesti sigur autocar.
Sus
Vezi profilul utilizatorului
Afişează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect   Pagina formatată pentru tipărire    Pagina de start a forumului Ski in Italia Data este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteţi crea un subiect nou în acest forum
Nu puteţi răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteţi modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi şterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteţi vota în chestionarele din acest forum
Nu puteţi ataşa fişiere în acest forum
Nu puteţi descărca fişiere în acest forum

Portal partener outdoormania.ro
Statiuni de vara in Austria
Ofertele outdoor ale zilei

Catalog |Contact | FAQ | Termeni si conditii | Recomandare | Clienti | Protectia Consumatorilor - A.N.P.C
Statistici | Publicitate | Cariera | Integrare in pagina web | Documente oficiale | design by: creyons